Odbiór zmieszanych odpadów komunalnych

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych TARO Sp. z o.o. od lat odbiera odpady komunalne i odpady segregowane pochodzące  z gospodarstw domowych oraz firm. Oferujemy opracowanie indywidualnego, dostosowanego do Państwa potrzeb harmonogramu odbioru, jak również zapewniamy dostarczenie pojemnika na odpady. Oferujemy i dostarczamy także worki dostosowane do gromadzenia frakcji selektywnej.
Wychodzimy naprzeciw wszystkim potrzebom naszych klientów, spełniamy wymagania ustawowe regulowane prawem krajowym jak i lokalnymi aktami prawnymi.
Oferujemy pojemniki na odpady o pojemności dostosowanej do Państwa potrzeb jak i kontenery.
Odpady komunalne odbieramy z terenu gmin Białe Błota i Osielsko. Na naszej stronie dostępny jest harmonogram odbioru odpadów komunalnych.
Selektywna zbiórka odpadów
Wychodząc naprzeciw konieczności ochrony środowiska naturalnego nasza spółka prowadzi selektywną zbiórkę odpadów komunalnych takich jak szkło, plastiki, papier. Wszystkie odpady zebrane selektywni zostają przekazane specjalistycznym podmiotom, którzy prowadzą produkcję z wykorzystaniem surowców wtórnych. Spółka posiada sortownie, dzięki której prowadzona jest segregacja, dając naszym kontrahentom pewność, że produkt który otrzymują jest zgodny z ich wymaganiami technicznymi i technologicznymi. Prowadzimy także dystrybucję worków do zbiórki selektywnej oraz kontenerów dla mieszkańców i firm, które obsługujemy.

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych TARO Sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 12

86-005 Białe Błota

NIP: 5542355529 REGON: 092532863

©2021 Taro Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Search